Народний колектив «Тинереця» пройшов до ІІІ туру VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені П. Вірського

Народний ансамбль танцю «Тинереця» КУ «Навчально – методичний центр закладів культури та спорту» Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області взяв участь у ІІ регіональному відбірковому турі VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, який проходив 20 березня 2021 року в приміщенні Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В.Василька. Художній керівник колективу – заслужений працівник культури України Марку Іван Петрович.

На конкурсі ансамбль виступив з двома хореографічними номерами «Хора маре» та «Тропеіта». Завдяки проведенню величезної роботи керівником та учасниками колективу «Тинереця» пройшла до ІІІ туру з національним танцем «Хора маре», який проводитиметься в столиці у листопаді.

Зазначений захід проводиться з метою збереження і розвитку народних традицій хореографії, збагачення професійного і аматорського мистецтва, підвищення художнього рівня балетмейстерських постановок, активізації організаційно-творчої та пошукової роботи фольклорних експедицій, фіксації скарбів танцювального мистецтва України.