НА ПІВДНІ ОДЕЩИНИ РОЗПОЧАЛИ ПРОКЛАДАТИ АВТОДОРОГУ ДО КУРОРТІВ В ОБХІД МОЛДОВИ

У південних районах Одещини  стартувало будівництво 60-кілометрової автодороги державного значення в обхід Республіки Молдова на ділянці Лісне – Єлизаветівка, повідомляє  Болградська райдержадміністрація Одеської області. Роботи ведуться в рамках програми Президента “Велике будівництво”.

“Ремонту цієї дороги чекають не тільки громадяни України, а й сусідньої Республіки Молдова, якою вони користуються, щоб дістатися курортів на узбережжі Чорного моря”, – зазначив І-й заступник голови Болградської РДА Іван Кюссе на нараді за участю заступника очільника облавтодору Олексія Донченка та фірми-підрядника “Паритетбудінвест”.

Вартість виконання робіт з часткового будівництва та ремонту автодороги Т-16-44 Лісне – Малоярославець Перший за новим напрямком, в обхід території Республіки Молдова на ділянці Лісне – Єлизаветівка, становить 324,5 млн грн. Донченко уточнив, що проєктний термін виконання будівельних робіт становить 15 місяців.

Координатор програми “Велике будівництво”, заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко зазначає, що у 2021 році по всій Україні буде відремонтовано та побудовано 6 500 км доріг європейської якості та 150 мостів.

https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3279531-na-pivdni-odesini-pocali-prokladati-avtodorogu-do-kurortiv-v-obhid-moldovi.html