На Одещині з суботи почнуть діяти нові правила карантину «вихідного дня»

Через стрімке зростання темпів поширення Covid-19, Кабінет Міністрів України оновив правила санітарних норм.

Сьогодні відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було затверджено перелік заборон, які будуть діяти в Одеській області на період дії нових норм карантину.

А саме, карантин «вихідного дня» означає, що тепер з півночі суботи по північ понеділка мають бути зачинені ТРЦ, кінотеатри та театри, спортивні зали, салони краси та магазини промтоварів. Заклади громадського харчування не можуть приймати відвідувачів.

«Хочу зазначити, що карантин «вихідного дня» є рішенням Уряду з обов’язковим виконанням для всіх суб’єктів господарювання на території держави. За дотриманням оновлених правил слідкуватиме Національна поліція та Держспоживслужба. Закликаю всіх дотримуватися норм карантину та постанови Кабінету Міністрів України», — зазначив виконуючий обов’язки керівника Одеської ОДА В’ячеслав Овечкін.

Наразі дозволена робота продуктових магазинів, аптек, поштових відділень, банків та АЗС.

В решту днів протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів із задіянням усіх відповідних обмежень. Окрім визначених червоних зон.