На Одещині презентували методику вивчення культурної та креативної індустрії для громад регіону

В Одеській області презентували методику вивчення культурної та креативної індустрії для громад регіону. Проєкт реалізовано завдяки ГО Odesa WOW за ініціативою та фінансуванням Українського культурного фонду та за підтримки Одеської обласної державної адміністрації.

«Завдяки цьому проєкту ми зможемо проаналізувати ресурси та можливості територій у сфері туристичних та культурних зв’язків. Надалі результати досліджень будуть впроваджені у стратегії розвитку громад нашого регіону», — зазначила радниця по туризму та культурі керівника Одеської ОДА Дар’я Сонячна.

До методики входять 6 громад, серед яких:

– Савранська ОТГ (Подільського району)
– Василівська ОТГ,
– Криничанська ОТГ,
– Городненська ОТГ,
– Кубейська ОТГ,
– Болградська ОТГ Болградського району.
За словами спеціалістів, цей проєкт допоможе використовувати досвід іноземних країн задля розвитку малих територій. Окрім того, буде вивчено потенціал та можливості кожної з громад у сфері туризму та культурної спадщини.

За результатами засідання був підписаний Меморандум про співпрацю у сфері економічного і соціального розвитку об’єднаних територіальних громад Одещини між ГО “Odessa WOW” та КП “Бюро регіонального розвитку”.

Результати дослідження будуть покладені в основу стратегії розвитку громад, над якими працюватимуть новообрані голови ОТГ.