Максим Куций звернеться до КМУ та Президента України щодо скасування обмежень в роботі розважальних закладів

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций разом із підприємцями звернеться до Кабінету Міністрів та Президента України щодо скасування обмеження в роботі ресторанів та нічний клубів після 23:00.

Ну зустрічі також був присутній головний санітарний лікар Одещини, представник Держпродспоживслужби та керівництво Національної поліції області. Вони розробляли можливі сценарії роботи закладів – у рамках закону та рекомендацій МОЗ.

«Сьогодні Одеська область стала головним місцем відпочинку українців. Щотижня до нас приїжджають десятки тисяч туристів, а до завершення високого курортного сезону залишилося 6 тижнів. Ресторатори та власники нічних клубів нашого регіону вважають вбивчим для бізнесу нововведення Кабміну щодо обмежень роботи закладів у нічний час, особливо в період короткого курортного сезону», – зазначив Максим Куций.

Також він додав, що вважає за необхідне підтримати підприємців, адже йдеться також і про робочі місця для тисяч мешканців Одещини. Розважальні заклади зможуть працювати у нічний час при дотриманні всіх санітарних норм, за виконанням яких стежитиме поліція.

Керівник Одеської ОДА зазначив, що сподівається на підтримку держави. Для прибуткової роботи одеського бізнесу та безпечного відпочинку туристів у цей складний час, необхідно досягти компромісу.