Максим Куций зустрівся з Генеральним консулом Республіки Туреччина в Одесі

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций зустрівся з Генеральним консулом Республіки Туреччина в Одесі паном Біреєм Їлмазсой. Також на зустрічі були присутні перший заступник керівника Одеської ОДА В’ячеслав Овечкін та заступниця керівника Одеської ОДА з питань цифрової трансформації Анастасія Бондар. Керівник Одеської ОДА привітав дипломата з призначенням та побажав йому успішної дипломатичної служби.

«Говорили про важливе: як збільшити двобічний потік туристів до наших країн, та як допомогти бізнесу. Зараз Республіка Туреччина посідає одне з перших місць, до яких активно експортується українська аграрна продукція та друге – серед країн, з яких імпортує Україна. Наш регіон зацікавлений у поглибленні взаємовигідних зв’язків у всіх сферах, адже на Одещині проживає чисельна турецька громада», — зазначив Максим Куций.

Також він подякував турецькій стороні за співпрацю в медичній сфері та гуманітарну допомогу для наших лікарень. Окрім того, заступниця керівника Одеської ОДА з питань цифрової трансформації розповіла про напрям діджиталізації, зокрема у протидії пандемії коронавірусу та адміністративних послуг.

«Зараз в умовах пандемії для нас є важливим створення комфортних та безпечних умов для кожної людини. Один із нових процесів в нашій країні є цифрова трансформація. А саме: переведення будь-якої інформації чи послуг у цифрову форму. Відтепер ми можемо швидко зареєструвати бізнес, отримати водійське посвідчення чи здійснити багато інших послуг з телефону чи ноутбуку. Уникаючи черг та бюрократичних процесів. Також гарним прикладом цифровізації є переведення документів з паперової форми до електронного формату. Завдяки цьому ми значно полегшимо документообіг та надання державних послуг для громадян. Окрім того, власники електронних паспортів можуть подорожувати всередині країни без паперового аналога», — зазначила Анастасія Бондар.
Пан Генеральний консул Бірей Їлмазсой висловив вдячність за давні дружні відносини між Україною та Республікою Туреччина та сподівання на зміцнення стосунків наших країн.
Керівник Одеської ОДА зазначив, що візит пана Генерального консула Республіки Туреччина в Одесі Бірея Їлмазсой дасть поштовх для поглиблення співробітництва та стане основою для нових спільних проєктів України та Туреччини.