Максим Куций запросив фахівців КНР до Одещини задля обміну досвідом

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций запросив фахівців Китайської Народної Республіки до Одещини, аби перейняти досвід у розгортанні польових госпіталів та боротьбі з коронавірусом.

«Сьогодні мав важливу онлайн-зустріч із Генеральним консулом Китайської Народної Республіки в Одесі Сун Ліцюнь. Обговорювали досвід Китаю у боротьбі з пандемією та її наслідками. Зокрема, цінним для нас є китайський досвід в облаштуванні в оперативному порядку тимчасових госпіталів та лікарень, використання медичних протоколів та медпрепаратів, які є ефективними у Піднебесній. Наразі ми вже домовилися про онлайн-заходи з китайськими фахівцями», — зазначив Максим Куций.

Також він наголосив, що практичний досвід та очне навчання були б для нас безцінними, тож ми дуже сподіваємося на такий візит. Одеська область вдячна Китаю за таку масштабну допомогу в боротьбі з коронавірусом. Тисячі тест-систем, масок, захисних окулярів, рукавичок та інших засобів індивідуального захисту були направлені в українські лікарні з КНР.

Керівник ОДА висловив вдячність китайському уряду за увагу та підтримку, та підкреслив, що сфера наших інтересів у співпраці з цією країною завжди була надзвичайно широкою. Наразі ж Україна може взяти на озброєння успішний досвід Китаю й у питанні протистояння пандемії.