Керівництво Одеської ОДА зустрілося з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарської Конфедерації в Україні

Перший заступник керівника Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав Овечкін та заступниця керівника ОДА Анастасія Бондар зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарської Конфедерації в Україні Клодом Вільдом. Сторони обговорили реформу децентралізації, яка наразі завершується у країні, а також взаємну підтримку країн на міжнародній арені. Учасники зустрічі зазначили важливість усестороннього розвитку Одещини не лише для України, а й для всієї Європи.

«Ми хочемо подякувати Швейцарській Конфедерації за підтримку державного суверенітету України. Хочу зазначити, що Одеська ОДА готова до подальшого співробітництва та поглиблення відносин між нашими країнами», — зазначив В’ячеслав Овечкін.

Зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні Клод Вільд зазначив, що між його батьківщиною та Одещиною є багато спільного. Насамперед, це мультикультуралізм, який притаманний Одещині та Швейцарії. Заступниця керівника Одеської ОДА Анастасія Бондар розповіла про цифрову трансформацію, яка наразі крокує Україною.

«Міністерство цифрової трансформації поставило перед собою амбітну мету — навчити 5 мільйонів українців цифровій грамотності. Одеська ОДА підхопила цю естафету й наразі ми активно працюємо над впровадженням цифровізації в сьогодення Одещини», — повідомила Анастасія Бондар.

Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні Клод Вільд зазначив, що перехід України до передових методів надання адміністративних послуг є непростим, але вкрай необхідним у сучасних умовах.«Це дійсно амбітна мета. Я бачу, що в умовах війни та навіть пандемії коронавірусної інфекції українська держава не забуває про реформи, які необхідні пересічним громадянам. Це є справжнім європейським підходом», — зазначив пан Повноважний Посол.