ГОЛОВА ОДЕСЬКОЇ ОДА ВЗЯВ УЧАСТЬ В ЦЕРЕМОНІЇ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Сьогодні, 14 жовтня, в Україні відзначають День захисників та захисниць. З нагоди свята в Одесі відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, участь в якій взяв голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

Вітаючи одеситів зі святом, голова Одеської ОДА відзначив, що історія Дня захисників та захисниць бере свою коріння ще зі славетних козацьких традицій і невипадково співпадає з Днем Українського козацтва. За словами Сергія Гриневецького – Одещина посідає особливе місце в обороноздатності держави, адже в нашому регіоні розташовані майже всі роди військ та повна інфраструктура сил забезпечення.

«Сьогодні день тих, хто віддає свої силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави, хто щоденно виконує найважливіші та відповідальні завдання, спрямовані на захист нашої країни, сприяє зміцненню національної безпеки. Саме такі пріоритети визначає Президент України, Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський на шляху до миру та збереження державного суверенітету» – відзначив у спілкуванні з представниками засобів масової інформації голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.