Фестиваль Vinogradovka Country Fest - 2018

29 квітня
09:00-18:00
с.Виноградівка, Арцизький район
Фестиваль Vinogradovka Country Fest - 2018

29 квітня в селі Виноградівка Арцизького району відбудеться щорічний спортивний фестиваль «Vinogradovka Country Fest».

Розпочнеться фестиваль з кінних скачок на околиці села. Потім традиційно дію продовжуть на спортивному стадіоні села, де всі бажаючі матимуть можливість поборотися за перемогу в міні-футболі. Одним з улюблених видів спорту для гостей фестивалю стала вільна боротьба, яка з кожним роком збирає все більше і більше учасників. Всі переможці та призери спортивних змагань будуть нагороджені цінними призами.

Захід буде захопливим, різноманітним, цікавим і для дорослих, і для дітей. Тут кожен зможе знайти розвагу для себе і провести вихідні краще, ніж на курорті. Для дітей працюватимуть різні атракціони, гірки, батути та багато іншого. Гості, які люблять традиції болгарської культури, виражені в пісні, танці та музиці, зможуть насолодитися святковим концертом за участю народних колективів Арцизького району.

Родзинкою фестивалю є новий вид змагань, який є унікальним не тільки для Одеської області, але і для всієї України. Тисячі гостей заходу стануть свідками змагань з швидкісною ручною стрижці овець. Десятки кращих стригалів з Арцизького, Болградського, Ізмаїльського, Тарутинського і Татарбунарського районів будуть змагатися за право вважатися кращим з кращих стригалів Бессарабії.

Крім того, фінальним сюрпризом для місцевих жителів і гостей спортивного свята стане святковий концерт за участю Олі Полякової.