СЬОГОДНІ ОДЕЩИНА УНІКАЛЬНА ТЕРИТОРІЯ НА ЯКІЙ ЗОСЕРЕДЖЕНА ВСЯ ВІЙСЬКОВА КОМПОНЕНТА ДЕРЖАВИ – СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький на святкових урочистостях з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України, які відбулись в Одесі за участі Президента України Володимира Зеленського, відзначив, що попри те, сьогодні Військово-Морські Сили України проходять важливий, нелегкий шлях становлення й розвитку – українські військові моряки щоденно виконують найважливіші та відповідальні завдання щодо захисту наших морських кордонів, сприяють зміцненню регіональної безпеки нa півдні України.

«В рамках конструктивного співробітництва з іноземними партнерами в Одеському регіоні відбуваються навчально-бойові навчаннях «Сі Бриз», метою яких є набуття досвіду дій у міжнародному середовищі під час проведення операцій у складі багатонаціональних сил міжнародних операцій задля підтримання миру та безпеки. Цього року навчання серії «Сі Бриз» були наймасштабнішими, про що свідчить рекордна кількість держав-учасниць та військової техніки» – сказав голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

Керівник Одеської області відзначив – враховуючи те, що сьогодні Одещина унікальна територія на якій зосереджена вся військова компонента держави, то голова облдержадміністрації основною задачею місцевих і регіональних влад вбачає спільну роботу з військовими формуваннями по забезпеченню сучасної інфраструктури. 

«У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм слава! Дякую усьому особовому складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України за вірність військовій присязі та бойовим традиціям, стійкість, відвагу та відповідальність» – сказав у своєму привітанні голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.