Українсько-чеський бізнес-форум

10 March 2020, 09:15

Інформуємо, що 11 березня 2020р. в рамках проведення ІХ засідання Українсько-чеської Міжурядової комісії з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва відбудеться Українсько-чеський бізнес-форум.

Програма заходу включатиме пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії, досвід інтеграції чеської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, після чого відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл України та Чехії.

До пріоритетних напрямів українсько-чеського ділового співробітництва належать промисловість, традиційна та альтернативна енергетика, енергоефективність та енергозбереження, транспорт, логістика, туризм, сільське господарство та сфера військово-промислового комплексу.

До участі у форумі запрошуються українські компанії, зацікавлені у налагодженні коопераційних стосунків із Чеською Республікою.

Контакти для довідок: тел.: (044) 461 98 07, (044) 461 98 08.

Ольга Бондаренко (boi-ier@ucci.org.ua), Юлія Єгорова (yys-ier@ucci.org.ua), Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua), Валерія Забашта (zva-zed@ucci.org.ua)