​ПОВІДОМЛЕННЯ

06 August 2019, 12:40

Засідання комісії по проведенню конкурсного відбору на посаду керівника державного підприємства «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН» відбудеться 09 серпня 2019 року, за адресою: м. Одеса. пр. Шевченка, 4, кабінет № 632.

Довідки за телефоном 718-96-39.

Відповідно до пункту13 Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2017 № 777 (далі - Порядок) обов'язковою умовою проведення конкурсного відбору є його відкритість. Представники засобів масової інформації мають право бути присутніми на засіданнях комісії під час розкриття пакетів документів, поданих претендентами, їх розгляду та оголошення переможця.

Згідно пункту 19 Порядку, комісія заслуховує на закритому засіданні конкурсну пропозицію учасника конкурсного відбору та враховує відповідність учасника та його конкурсної пропозиції встановленим вимогам. За рішенням комісії на її засіданні під час заслуховування конкурсних пропозицій учасників можуть бути присутніми представники засобів масової інформації та громадськості за умови згоди всіх учасників конкурсного відбору, які подали пропозиції з управління підприємством.