Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020»

24 February 2020, 16:10

За інформацією Торгово-промислової палати України 1-2 квітня 2020 р. у м. Мінськ (Білорусь) відбудеться українсько-білоруський Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020».

Співорганізаторами Форуму виступають Торгово-промислова палата України, Білоруська Торгово-промислова палата та Посольство України в Республіці Білорусь.

Основною метою заходу є сприяння виходу малого та середнього бізнесу України на ринки Білорусі. В рамках Форуму планується ознайомлення українських учасників з особливостями ведення бізнесу в Білорусі, практичним досвідом роботи українських компаній в Білорусі, перевагами використання вільних економічних зон на території Білорусі, особливостями проходження митних процедур тощо, а також відвідання успішних білоруських підприємств, в тому числі, спільних з Украbncїною, та В2В переговори відповідно до сфери інтересів українських учасників.

До перспективних напрямків українсько-білоруського ділового співробітництва зокрема належать харчова та деревообробна промисловість, транспорт, будівництво, агропромисловий комплекс, ІТ-технології, туризм.

ПРОГРАМА

Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, знайти коопераційних партнерів, більше дізнатись про актуальну ситуацію на перспективних для них білоруських ринках.

Громадянам України віза для відвідання Республіки Білорусь не потрібна.

Реєстрація триватиме до 5 березня 2020 року.

Контакти для зворотного зв'язку: тел. (044) 461 98 07, тел. (044) 461 98 08.

E-Mail: boi-ier@ucci.org.ua, ast-ier@ucci.org.ua, zva-zed@ucci.org.ua, yys-ier@ucci.org.ua.