Зустріч з делегацією Федеративної Республіки Німеччина

15 October 2019, 15:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні за участю голови обласної державної адміністрації Максима Куцого та заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Шаталової відбулась зустріч з делегацією Федеративної Республіки Німеччина. В ході зустрічі було обговорено поточну економічну ситуацію та можливості для бізнесової діяльності в Одеській області.

«Одеську область часто називають «морськими воротами України». В області розташовані 7 найбільших морських портів країни, які є невід’ємною частиною логістичного комплексу держави. Ці слова означають не просто виграшну географічну позицію. Це оцінка тієї ролі, яку регіон відіграє для всієї країни. Ми відкриті для співпраці в сферах торгівлі, туризму, будівництва, сільського господарства і високотехнологічного виробництва, а також в інших галузях. Одеська область – це регіон, який не має рівних за потенціалом»,– зазначив Максим Куций.

Також було наголошено, що Україна та Німеччина мають значний потенціал для двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, а бізнес обох країн зацікавлений у посиленні співпраці.