Зустріч Віталія Свічинського з чемпіоном та призерами чемпіонату Світу з таїландського боксу

09 August 2019, 14:45
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський зустрівся з чемпіоном та призерами чемпіонату Світу 2019 року з таїландського боксу Муей Тай та їх тренерами.

«Пишаюся кожним з вас, ви робите все можливе, щоб світ знав про українських спортсменів. Спорт – це воля, характер, сила. Завдячуючи інтенсивним тренуванням, стійкості та незламності ви досягаєте найвищих результатів, а обласна державна адміністрація і надалі підтримуватиме та допомагатиме вам», - підкреслив Віталій Свічинський.

Зазначимо, з 19 по 30 липня 2019 року у Бангкоку (Таїланд) проходив чемпіонат світу з таїландського боксу Муей Тай. У змаганнях взяли участь 850 спортсменів з 99 країн світу. Спортсмени національної збірної команди України здобули 2 золотих, 3 срібних, 8 бронзових медалей та посіли ІІІ загальнокомандне місце.

Наголосимо, що чемпіоном світу став наш досвідчений спортсмен Ігор Любченко (вагова категорія 63,5 кг), срібним призером – Олег Гута (вагова категорія 71 кг), бронзова нагорода дісталась Анатолію Суханову (вагова категорія 86 кг).