Віталій Свічинський зустрівся з сім’ями загиблих у зоні проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил в Донецькій та Луганській областях

10 October 2019, 17:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, у будинку прийомів Одеської обласної ради, заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський зустрівся з сім’ями загиблих у зоні проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил в Донецькій та Луганській областях.

«Сьогодні тут зібралися ті родини, які втратили найдорожче – своїх синів, чоловіків, членів своїх родин. Людей, які своєю волею зміцнили загальнонаціональний рух, показали, що сила українського воїна не має меж, що ми здатні боронити нашу державу, навіть якщо на нас зазіхає величезний ворог, якого бояться у всьому світі. А вони не боялися, вони взяли зброю в руки, пішли до лав Збройних сил України, добровольчих батальйонів і дали відсіч ворогу», – зазначив Віталій Свічинський.

Підкреслимо, що затишну атмосферу та святковий настрій гостям забезпечило прекрасне виконання класичних музичних творів Камерним оркестром Одеської філармонії під управлінням Ігоря Шаврука.

«Безумовно, на Сході України відбуваються бойові дії, але наші Збройні сили тримають кордони, – наголосив Віталій Свічинський. – Однак мир, що ми маємо тут, завдяки вашим дітям».

Нагадаємо, що з нагоди відзначення в Одеської області Дня захисника України 14 жовтня 2019 року о 9:00, біля каменя на місці спорудження майбутнього меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, відбудеться покладання квітів, проголошення клятви на вірність Батьківщині ліцеїстів Військово-морського ліцею м. Одеси та спільний молебень представників різних конфесій за участю керівництва міста та області, громадських об’єднань, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил в Донецькій та Луганській областях, волонтерського руху.