Віталій Свічинський взяв участь у XІI Міжнародній науково-практичній конференції

12 September 2019, 12:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський взяв участь у XІI Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття».

«На сьогоднішній день ми чітко прослідковуємо загальносвітові тенденції до глобальної інформатизації суспільства. Нові інформаційні технології впевнено стають повсякденною реальністю та доступними кожній людині, а їх сукупність та циркуляція продукує сталий розвиток будь-якої країни. Розширення міжнародної співпраці України у сферах економіки, науки, освіти та культури генерує пріоритетне завдання перед вищими навчальними закладами – якісної підготовки фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів з проблем інформаційної освіти, комунікативної компетенції, інноваційних освітніх технологій та освітньо-професійної комунікації», – наголосив Віталій Свічинський.

Зазначимо, що проблематикою конференції є документно-інформаційна діяльність, комунікативні аспекти інформаційної діяльності, сучасні інформаційно-освітні технології, українська та іноземні мови за професійним спрямуванням, філософсько-культурологічні аспекти інформаційної діяльності.

Підкреслимо, що конференція проходитиме з 11 по 13 вересня 2019 року в Одеському національному політехнічному університеті.