Віталій Свічинський привітав представників Республіки Албанія з Днем Незалежності

01 November 2019, 13:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський разом з Державним міністром Албанії у справах діаспори Майко Панделі взяли участь в урочистостях до 107-ї річниці Незалежності Республіки Албанія.

«Це важливий день для історії всього албанського народу. Саме в цей день було проголошено Незалежність вашої країни, а також представлено албанський прапор, що гідно майорить у кожного албанця в серці. Ми історично пов’язані, адже біля 40% албанців України проживає на Одещині. Вітаю народ Албанії, а також громадян України, які є етнічними албанцями, з цим важливим святом – Днем Незалежності Республіки Албанія та щиро бажаю вашій країні лише процвітання, миру й злагоди!», - наголосив Віталій Свічинський.

Присутні мали нагоду отримати задоволення від концертної програми за участі запрошеного з Албанії Національного ансамблю пісні і танцю, подарунком якого стало виконання пісні українською мовою.

Також Віталій Свічинський подякував представникам Республіки Албанія за підтримку територіальної цілісності і суверенітету України та політики санкцій проти Росії та припинення її агресії проти нашої держави.