Відбулося відкриття відділення екстреної та невідкладної медичної допомоги (Emergency department) в Центральній районній лікарні Іванівського району

30 August 2019, 20:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, за участі виконуючої обов`язки голови обласної державної адміністрації Світлани Шаталової, відбулося відкриття відділення екстреної та невідкладної медичної допомоги (Emergency department) в Центральній районній лікарні Іванівського району.

Це вже шосте таке відділення, яке відкрито в районних лікарнях з метою забезпечення якісної та своєчасної ранньої госпітальної допомоги мешканцям районів Одещини.

В Emergency department Іванівської ЦРЛ проведено капітальний ремонт, встановлено сучасну медичну апаратуру за кошти районного бюджету, сільських громад та ОТГ, а цифровий рентгенапарат переданий району в рамках реалізації обласної цільової програми «Доступна медицина 2018-2020рр.».

Важливу роль в наданні медичної допомоги в Emergency departмent відіграє кабінет телемедицини, адже він забезпечує можливість дистанційного, в режимі 24/7, консультування пацієнтів обласними медичними закладами.

Зазначимо, що подібні відділення вже відкриті в в ЦРЛ Окнянського, Болградського, Арцизького, Балтського районів та Маяківської ОТГ.

Також Світлана Шаталова відвідала пологове та хірургічне відділення Іванівської ЦРЛ, Палац культури та перевірила підготовку до початку навчального року Іванівської середньої загальноосвітньої школи.