Вчителі Арцизького району взяли участь у семінарі за темою: «Профілактика професійного вигорання педагогів»

16 December 2019, 11:15
Вчителі Арцизького району взяли участь у семінарі за темою: «Профілактика професійного вигорання педагогів»

На базі Арцизького центру дитячої та юнацької творчості було проведено семінар-тренінг за темою: «Профілактика професійного вигорання педагогів».

Учасниками стали практичні психологи та соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти Арцизького району. Модератором заходу виступила Вєтохіна Марина Валеріївна, практичний психолог вищої кваліфікаційної категорії Павлівського ЗЗСО І-ІІІ ст., яка запропонувала колегам проаналізувати причини виникнення та розвитку професійного вигорання у педагогічній діяльності та скласти портрет емоційно «вигорілого» педагога: як виглядає, що відчуває, що думає така людина.

В груповій роботі працівники психологічної служби визначали способи профілактики та попередження цього негативного явища. Важливим, складним, емоційним етапом роботи групи був пошук ресурсів психологів.

Багато корисних порад отримали учасники тренінгу з проблеми емоційного вигорання педагогів. Кожен мав змогу розглянути найважливіші проблеми, з якими зустрічаються у своїй практиці, та побачити рішення труднощів.