В Одеській області відзначили учасників бойових дій

12 February 2018, 14:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов вручив почесні грамоти ОДА за заслуги в розвитку та консолідації ветеранського руху учасникам бойових дій в Афганістані, воїнам-інтернаціоналістам.

«Війна в Афганістані відрізнялася від інших. Кожен четвертий загиблий був українцем. Але ви вистояли до кінця, виконавши наказ країни, в якій ви всі жили. Сьогодні я дуже вдячний вам за той досвід, який ви передаєте нашим військовим сьогодні, під час захисту країни. Під час подій, які відбуваються в зоні антитерористичної операції», - підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Нагадаємо, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відзначається 15 лютого відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004 року. Цей день приурочено до річниці виведення військ СРСР з Афганістану у 1989 році. 15 лютого згадують і тих, хто виконував свій інтернаціональний обов’язок в Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Чилі, Ефіопії, на острові Куба та інших «гарячих точках».