В Арцизькому районі розпочав роботу районний інклюзивно-ресурсний центр

07 August 2019, 12:50
В Арцизькому районі розпочав роботу районний інклюзивно-ресурсний центр

Діти з особливими освітніми потребами мають отримувати якісну освіту та соціальну адаптацію в умовах інклюзивної освіти. Саме для цього в Арцизькому районі з липня поточного року працює інклюзивно-ресурсний центр, головною метою якого є забезпечення права дітей від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки таких дітей, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу.

Починаючи з липня інклюзивно-ресурсним центром проводиться консультування батьків, бесіди з керівниками шкіл, дитячих садків, соціальних служб. Фахівці проводять комплексну оцінку дітей з метою визначення їх особливих освітніх потреб і рекомендують відповідну програму навчання.

З вересня 2019 року інклюзивно-ресурсний центр почне проводити корекційні заняття на базі Арцизької установи загальної середньої освіти №4.