Урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту

13 September 2019, 16:33
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, 13 вересня, перед адмінбудівлею облдержадміністрації відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. У святкуванні взяли участь олімпійські чемпіони, призери чемпіонатів світу та Європи минулих років, спортсмени, які готуються до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх 2020 року в м. Токіо. Відбулись показові виступи провідних спортсменів Одеської області з багатьох видів спорту.

Виконуюча обов’язки голови обласної державної адміністрації Світлана Шаталова привітала спортсменів Одещини з професійним святом.

«Одещина – це спортивна область. Кожен п’ятий мешканець області активно займається фізичною культурою та спортом. А здобутками одеських спортсменів пишається вся Україна. З імені одеситки Оксани Баюл розпочалась історія олімпійських медалей незалежної України в далекому 1994 році. Мабуть, увесь світ знає імена одеських дворазових олімпійських чемпіонів останніх Олімпійських ігор Чебана Юрія та Ломаченка Василя», – сказала Світлана Шаталова.

Очільниця області також наголосила, що спорту приділяється вeлика увага впродовж останніх років.

«Обласна державна адміністрація підтримує розвиток спорту вищих досягнень, а також не забуває про спорт у сільській місцевості. Збільшений розмір грошової допомоги провідним спортсменам Одеської області, активно розбудовуються спортивні майданчики для міні-футболу, втілюється в життяпрограма будівництва багатофункціональних майданчиків в містах та районах області, надається підтримка наймасовішім ігровим видам спорту – футболу, баскетболу, волейболу, гандболу», – запевнила виконуюча обов’язки голови обдержадміністрації.

Світлана Шаталова також відзначила кращих тренерів та спортсменів Одещини грамотами Мінмолодьспорту та обласної державної адміністрації.