У с. Кремидівка Лиманського району відкрили сучасне міні-футбольне поле

02 September 2019, 16:16
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У перший день навчального року у с. Кремидівка Лиманського району відкрили сучасне міні-футбольне поле зі штучним покриттям. Новий спортивний майданчик встановлено біля школи. Відтепер місцеві мешканці матимуть змогу грати в футбол в комфортних умовах.

«Останніми роками величезні зміни відбуваються саме у напрямку спорту. Мені приємно констатувати, що наші діти отримують таку інфраструктуру, яка достойна для зайняття спортом та вагомих місць в спортивних змаганнях. Безумовно, Кремидівка є спортивним селом. Ми знаємо про значні досягнення в напрямку боксу, і в напрямку футболу – у вас була і є дуже сильна футбольна команда. Приємно відкривати такий спортивний майданчик, адже він завжди буде заповнений дітьми, які будуть отримувати не тільки нові навички в якості спортсменів, а й будуть укріплювати своє здоров’я», – зазначив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський.

Міні-футбольне поле збудували в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.

У цьому році вже мають можливість займатись спортом на сучасних майданчиках учні усіх трьох опорних закладів району: Доброславського, Курісовського та Першотравневого. За значні досягнення у навчанні спортивний майданчик отримала Сербка. Міні-футбольне поле зі штучним покриттям збудовано в Кремидівці, оскільки місцева команда є переможцем районних змагань з футболу.