У м. Болград проведено семінар з підвищення обізнаності в сфері енергоефективності

16 August 2019, 12:50
У м. Болград проведено семінар з підвищення обізнаності в сфері енергоефективності

У Болградській районній державній адміністрації в межах реалізації спільного проекту ААР/ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей» було проведено семінар з підвищення обізнаності в сфері енергоефективності. У заході взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники ОСББ м. Болград, голови сільських рад, учасники Проекту та представники громад та організацій району.

Спільний проект Австрійської Агенції Розвитку та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей» спрямований на поліпшення рівня добробуту та життя найбільш уразливих груп населення у Чернівецькій та Одеській областях і охоплює більше 150 тис. осіб, які проживають в обласних центрах, та принаймні 18 сіл, селищ та районів.

Проект також стимулюватиме участь громадян у місцевому самоврядуванні та заохочуватиме впровадження ініціатив на рівні громад, зосереджуючи увагу на інклюзивності та охопленні найбільш незахищених верств.

Спеціаліст з розвитку громад в Одеській області Олег Рогозін поінформував присутніх про підвищення енергоефективності на різних рівнях споживання енергій та рівня її скорочення, а також про існуючий перелік проектів. Під час семінару він нанадав практичні поради щодо втілення проектів енергоефективності керівникам ОСББ та представникам громад та організацій району.