Службою у справах дітей Арцизької райдержадміністрації проведено черговий рейд

07 August 2020, 15:30
Службою у справах дітей Арцизької райдержадміністрації проведено черговий рейд

Працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації, Арцизького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, виконкому Деленської сільської ради було здійснено цільовий профілактичний рейд (виїзд) у села Веселий Кут, Садове, Новоселівка, Делень, Теплиця.

Під час проведення профілактичного рейду перевірено умови проживання 7 сімей, в яких виховуються 19 дітей, з них 9 дітей знаходяться на обліку, як діти, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З батьками було проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання та розвитку дітей, безпечної поведінки дітей та батьків у літній період та попереджено про відповідальність, передбачену чинним законодавством за неналежне виконання батьківських обов’язків. За результатами перевірок умов проживання дітей складені відповідні акти.

Арцизький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надав допомогу сім'ям, зокрема, засобами особистої гігієни, одягу, наборів канцелярського приладдя, іграшок.