Одеська митниця посіла друге місце в Україні за кількістю розмитнених контейнерів у січні

15 February 2018, 18:15
Одеська митниця посіла друге місце в Україні за кількістю розмитнених контейнерів у січні

У січні 2018 року на Одеській митниці розмитнено майже чверть (23,9%) від усіх контейнерів, імпортованих в Україну за вказаний період. Це на 8,9 відсоткових пунктів більше, ніж за аналогічний місяць 2017 року. Про це повідомив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

«У січні в режимі імпорт Одеська митниця розмитнила більше 4 тисяч контейнерів. Завдяки платежам від розмитнення бюджет наповнено на суму 730 мільйонів гривень. Це майже у два рази більше, ніж у січні минулого року. Відтак, Одеська митниця посіла друге місце по Україні за часткою розмитнення контейнерів у режимі імпорт після Київської міської митниці», — наголосив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

Нагадаємо у 2017 році митні надходження по Одеській області склали 21,8 мільярдів гривень. На 2018 рік планується збільшити суму цих надходжень до 28,8 мільярдів гривень. При цьому 50% від суми перевиконання плану митницею буде скеровано на ремонт доріг в області. Нагадаємо, один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки – це розвиток транспортної інфраструктури та ремонт доріг в Одеській області. За минулий рік у регіоні були відремонтовані 259 кілометрів доріг. Зокрема, завершився ремонт 139 кілометрів траси Одеса-Рені. Цього року цю дорогу остаточно добудують.