Новий сучасний спортивний майданчик з’явився в селі Першотравневому Лиманського району

08 August 2019, 10:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Новий сучасний спортивний майданчик з’явився біля школи в с. Першотравневе, на відкриття якого завітав заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський.

«Від інфраструктури дійсно багато чого залежить. Такі майданчики стають стимулом для занять спортом і я впевнений, що тут зростатимуть гарні спортсмени. І мені дуже приємно, що такі об’єкти з’являються в селах і відкривають їх олімпійські чемпіони. Дякую районній владі, що знайшли можливості для співфінансування цього майданчика», – підкреслив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський.

Наголосимо, що міні-футбольне поле збудували в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» на умовах співфінансування з місцевих бюджетів. Вартість будівництва становить 1,5 мільйони гривень. Половину суми спрямовано з державного бюджету, іншу половину – з районного.

«Відтепер жителі села мають можливість займатись футболом в комфортних умовах на рівні містян. Встановлення міні-футбольного поля значно активізує спортивно-масове життя громади і подарує Україні нові світові перемоги», – переконаний олімпійський чемпіон, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області Микола Мільчев, який взяв участь у відкритті об’єкту.

Зазначимо, що спільно з ОДА та Лиманською РДА заплановано відкрити в районі ще три багатофункціональні спортивні комплекси з міні-футбольними, волейбольно-баскетбольними полями та атлетичними майданчиками: в Нових Білярах, Олександрівці та Фонтанці.