Керівник ОДА обговорив земельну реформу разом із аграріями зі всього регіону

29 November 2019, 19:35
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций обговорив земельну реформу із аграріями регіону. На зустрічі були присутні заступник міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, уповноважений Президента з земельних питань Роман Лещенко, народні депутати та громадськість.

Окреслено хід проведення реформи та план співпраці. Захід спрямований на встановлення діалогу влади та суспільства. Всі присутні отримали можливість висловити своє ставлення до реформи.

«Кілька годин ми спілкувалися із двома сотнями фермерів та працівників сільського господарства Одещини. Отримали чимало пропозицій по вдосконаленню законопроєкту про земельну реформу та розповіли про деталі та переваги ініціативи президента Володимира Зеленського», — розповів керівник Одеської ОДА Максим Куций.

Урядом представлено план змін системи управління земельними ресурсами, а також, складові земельної реформи та строки її проведення.

Максим Куций подякував присутнім за активну та конструктивну позицію. А також запевнив, що завдяки всім пропозиціям громади Верховна Рада та Уряд зможуть допрацювати законопроєкт та внести його на друге читання у вигляді, який відповідає вимогам українського народу.