До Дня захисника України відбулося відкриття виставки «Фактор свободи»

10 October 2019, 15:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський, взяв участь у відкритті виставки до Дня захисника України «Фактор свободи».

«Я переконаний, що наша молодь має вивчати історію в тих барвах, які є об’єктивними, які є ідентичністю нашої держави – починаючи від історичних постатей та закінчуючи сучасними героями української армії. Сподіваюся, що наші шкільні та позашкільні заклади будуть навчати учнів в дусі патріотизму, знання своєї історії, свого коріння – без цього неможливий розвиток будь-якої держави», – запевнив Віталій Свічинський.

Зазначимо, що інформаційно-просвітницькі банери виставки під назвою «Фактор свободи» розповідають про ідентифікацію українського руху в різні часи. На 2019 рік припали три ювілеї – Івана Мазепи, Симона Петлюри та Степана Банери. Біографії цих постатей дуже різні, але їх єднає ідея свободи, яку вони прагнули здобути для свого народу. Автори виставки спробували уявити, який вигляд могли би мати профілі у «Фейсбук» зазначених видатних особистостей, які місця показали би їхня гул-мапа, кого б вони «зафрендили».

Підкреслимо, що пересувна виставка створена Українським інститутом національної пам'яті у співпраці з Центром дослідження визвольного руху.

Наголосимо, що виставку можна відвідати з 10 по 24 жовтня 2019 року у Виставковій залі Одеського історико-краєзнавчого музею за адресою: вул. Ланжеронівська, 24а.