І-Й ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА БОРИС ВОЛОШЕНКОВ ПРИВІТАВ МОЛОДИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ, СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ, ЗІ СКЛАДАННЯМ ПРИСЯГИ

В Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулася урочиста церемонія складання Присяги працівника поліції курсантами І-го курсу. Підтримати, привітати та розділити радісні миттєвості з першокурсниками зібралися їх родини, друзі, близькі та почесні гості університету.

Привітав майбутніх захисників Закону, молодих поліцейських, зі складанням присяги, як важливого етапу їх життя і перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков.

“Обраний вами шлях покладає на вас святий обов’язок – завжди залишатися вірними українському народові, бути чесними, сумлінними та дисциплінованими працівниками, з високою відповідальністю виконувати покладені на вас завдання та вдосконалювати свою професійну майстерність. Сьогодні урочисте зобов’язання на вірність українському народові долучило вас до великої родини поліцейських та поєднало з усіма поколіннями захисників України. Будьте завжди наполегливими та рішучими в досягненні поставлених цілей, відповідайте новим вимогам та викликам часу. Суспільство очікує від Національної поліції забезпечення охорони прав та свобод, створення умов безпечного існування кожної людини. Це велика відповідальність. Ваша справа чесно і гідно служити Україні, залишатися вірними Присязі, не зраджувати правді, добру та честі» – сказав вітаючи молодь І-й заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков.