Division for Detection and Prevention of Corruption

Т.в.о. завідувача сектору

Мінаков Олександр Вікторович


Графік особистого прийому громадян
завідувачем сектору запобігання та виявлення корупції - щочетверга з 10:00 до 13:00

пр-т Шевченка, 4, м. Одеса, 65032

(048) 718 96 12; 718 96 34

szapobih_koruptsii@odessa.gov.ua

Графік особистого прийому

Розпорядок роботи:

Понеділок – четвер: 9:00 – 18:00
П'ятниця: 9:00 – 16:45
Обідня перерва: 13:00 – 13:45


ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ


Сектор запобігання та виявлення корупції Одеської обласної державної адміністрації співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

У разі коли Вам стали відомі можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Одеської обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити електронною поштою на адресу szapobih_koruptsii@odessa.gov.ua

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Одеської обласної державної адміністрації як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Звертаємо Вашу увагу, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність передбачену законодавством.

zrazok_formy_zvernennia

Положення про сектор запобігання та виявлення корупції Одеської обласної державної адміністрації


ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАПИТІВ НА ІНФОРМАЦІЮ

Відповідно до положень Закону України Про доступ до публічної інформації, кожен має право на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Отримати публічну інформацію, розпорядником якої є сектор запобігання та виявлення корупції Одеської обласної державної адміністрації можна наступними способами:

  • відправити листа на поштову адресу: проспект Шевченка, 4, м. Одеса, 65032;
  • відправити листа на електронну адресу сектору szapobih_koruptsii@odessa.gov.ua;
  • залишити запит в телефонному режимі відповідальному спеціалісту за телефоном (048) 718 96 12;
  • залишити усний запит відповідальному в кабінет № 668 (за адресою: проспект Шевченка, 4, м. Одеса, 65032).

Про забезпечення доступу до публічної інформації
Форма для подання запиту на отримання публічної інформації в письмовому вигляді, в тому числі електронною поштою


Очищення влади