ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

«РОЗВИТОК ЛЮДСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ І НОВА ІНФРАСТРУКТУРА. ЯК СТВОРИТИ УМОВИ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ОДЕСЬКОГО РЕГІОНУ»: ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ В АГЕНЦІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Запрошуємо представників ЗМІ до Агенції регіонального розвитку Одеської області на відкритий діалог на тему «Розвиток людського потенціалу і нова інфраструктура. Як створити умови для ефективного використання можливостей Одеського Регіону?».

Захід відбудеться 26 листопада о 13.00 за адресою Рішельєвська, 6 (велика конференц-зала).

Головна мета — розкриття інвестиційного потенціалу Одеської області, залучення українського та світового досвіду із впровадження інноваційних технологій і пошук нових проєктів для комплексного розвитку Одеського регіону.  

Подія передбачає презентацію роботи Агенції, виступи спікерів і панельні дискусії, до яких запрошуються представники Уряду, державних установ, бізнесу, громадські діячі та представники інноваційних проєктів Одеси та Києва. 

Програма заходу:

13-00 Реєстрація, вітальна кава.

13-10 Прес-брифінг спікерів заходу.

13-30 Вітальне слово голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького.

13-40 Вступне слово голови Одеської обласної ради Григорія Діденка.

13-50 Презентація Агенції регіонального розвитку Одеської області – Роман Григоришин, директор Департаменту інвестицій Одеської ОДА.

14-10 Панельна дискусія. Від фаблабу до індустріальних парків — нова інфраструктура для промислового розвитку. Сучасні технології змінюють підхід до розвитку промислової інфраструктури — розгорнути невелику експериментальну лабораторію може навіть стартап, а індустріальні парки дозволяють запустити серійне виробництво в максимально стислі терміни без інвестицій в інфраструктуру. Як стимулювати створення такої інфраструктури? Яку участь у цьому можуть взяти державні та місцеві органи?

Учасники:

Іван Лукеря, заступник міністра розвитку громад та територій України

Михайло Баган, керівник Innovation Kitchen, Одеса

Володимир Халін, голова Асоціації архітекторів Одеси

Алексей Шлапаков, Head of Procurement группы компаний TIS.

15-00 Кава-брейк.

15-20 Панельна дискусія. Розвиток людського потенціалу в регіоні.

Чисельність населення Одеської області знижується, де одна з основних причин — міграція молоді в інші регіони та за кордон. Розвиток області неминуче пов’язаний із задачею припинення цієї міграції та, навпаки, залучення людей в регіон. В який спосіб це можна зробити? Як використати «нечесні переваги» нашої області для цього?

Учасники:

Давид Арахамія, народний депутат України

Максим Бахматов, Офіс Трансформації Києва

Олена Шуляк, народний депутат України

Олександр Вернік, засновник Дія Бізнес Одеса

Вадим Мороховський, банк «Восток»

Анастасія Пілявська, професорка антропології і політики в King’s College London.   

Нагадуємо, що для відвідування заходу вам необхідно мати при собі COVID-сертифікат про вакцинацію або негативний результат ПЛР-тесту, чинний 72 години від часу здавання матеріалу на аналіз.

Форма для реєстрації ЗМІ

https://docs.google.com/forms/d/1OkZWAZ1TktrjZAJh9W3w_TSwYKMOOupEaejMCqRmDtI/edit