ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Завтра, 29 вересня, в середу, об 11.00, в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі ім.Василька (Одеса, вул. Пастера, 15), відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти. Запрошуємо Вас до участі в заході.

В Одеській області функціонує 879 закладів дошкільної, 788 закладів загальної середньої освіти, 36 закладів професійної (професійно – технічної) освіти, 58 закладів фахової передвищої та вищої освіти, 75 закладів позашкільної освіти. На сьогодні у закладах освіти працює 78 425 працівників, із них 43 507 – педагогічні.

Із загальної кількості педагогічних працівників, які працюють у закладах загальної середньої освіти близько 2000 учителів мають державні нагороди та відзнаки. Майже 7 тисяч педагогів мають звання «учитель-методист» та «старший учитель».

Урочистості будуть проводиться із дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Учасники заходу матимуть з собою сертифікат про отримання вакцинації від COVID-19 або негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-тест) або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за 72 години до заходу.