ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Завтра, 7 вересня, в Одесі, відбудеться офіційне відкриття школи №41, відремонтованої коштом Європейського інвестиційного банку.

Запрошуємо журналістів на церемонію офіційного відкриття.

Ремонт школи здійснено завдяки довгостроковим кредитам під низькі відсотки, що надає Україні Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) в рамках реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ) за технічної підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні.

Частину коштів на відбудову об’єктів інфраструктури регіону, що мають велике значення для місцевого населення та внутрішньо переміщених осіб (ВПО), виділили з державного та місцевого бюджетів.

Капітальна реконструкція об’єктів включає заміну покрівлі, віконних блоків та всіх внутрішніх інженерних мереж, ремонт фасадів та всіх внутрішніх приміщень, благоустрій та огородження території.

Загалом завдяки цій ініціативі покращено умови навчання близько 4 000 школярів Одеси, а ще 46 500 одеситів і ВПО отримуватимуть якісні медичні послуги у модернізованому поліклінічному відділенні.

7 вересня, 11.30, школа №41, пл. Мічуріна, 9.

ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ БУДЕ ОРГАНІЗОВАНО ТРАНСФЕР ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ВІД ПРОСПЕКТУ ШЕВЧЕНКА, 4 – ДО ПЛОЩІ МІЧУРІНА, 9.

10.30 – відправлення мікроавтобусу від Одеської ОДА з представниками ЗМІ

11.30 – Офіційна церемонія відкриття загальноосвітньої школи №41  після капітального ремонту (Одеса, пл. Мічуріна, 9).

12.20 – Брифінг для ЗМІ (школа №41, Одеса, пл. Мічуріна, 9).

Довідка:

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК (ЄІБ) — це інституція довгострокового кредитування Європейського Союзу. Його власниками є держави-члени Євросоюзу. Банк надає доступ до довгострокового фінансування для розумного інвестування задля впровадження політик Європейського Союзу.

НАДЗВИЧАЙНА КРЕДИТНА ПРОГРАМА ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ:

Надзвичайна кредитна програма для відновлення України здійснюється згідно Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком. Через Програму ЄІБ надав місцевим органам влади 200 млн євро у вигляді багатосекторних рамкових кредитів на відновлення важливої комунальної й транспортної інфраструктури та покращення умов життя для внутрішньо переміщених осіб та громад, що їх приймають, у дев’яти областях України: підконтрольних українському уряду територіях Донецької та Луганської областей, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Одеській, Херсонській, Київській областях.

ПРООН В УКРАЇНІ:

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) налагоджує партнерство з владою, бізнесом, громадами, сприяючи розвитку країн, підвищуючи їх здатність протистояти кризам, підтримує економічне зростання задля покращення якості життя кожної людини. В Україні робота ПРООН зосереджена на трьох програмних напрямках: інклюзивний розвиток, відновлення та розбудова миру; демократичне врядування; енергетика та захист довкілля. Нині Україна має одну з найбільших програм ПРООН у Європі.