ОТГ Одеської області

Назва ОТГ

Одеської області

Назва громади у складі ОТГ

1. Авангардівська

Авангардівська селищна рада

Прилиманська сільска рада

2. Балтська

Балтська міська рада

Бендзарівська сільська рада

Білинська сільська рада

Борсуківська сільська рада

Гольм’янська сільська рада

Кармалюківська сільська рада

Козацька сільська рада

Коритненська сільська рада

Лісничівська сільська рада

Миронівська сільська рада

Обжильська сільська рада

Оленівська сільська рада

Пасатська сільська рада

Пасицелівська сільська рада

Переймівська сільська рада

Перелітська сільська рада

Саражинська сільська рада

3. Березівська

Березівська міська рада

Вікторівська сільська рада

4. Біляївська

Біляївська міська рада

Майорівська сільська рада

5. Великомихайлівська

Великомихайлівська селищна рада

Новопетрівська сільська рада

Новоселівська сільська рада

Полезненська сільська рада

Стоянівська сільська рада

Гребениківська сільська рада

Великокомарівська сільська рада

Комарівська сільська рада

Юрківська сільська рада

6. Вилківська

Вилківська міська рада

Десантненська сільська рада

Мирненська сільська рада

7. Дальницька

Дальницька сільська рада

Барабойська сільська рада

Доброолександрівська сільська рада

Роксоланівська сільська рада

8. Затишанська

Затишанська селищна рада

Торосівська (Ленінська) сільська рада

9. Знам'янська

Знам'янська (Червонознамянська) сільська рада

Радісненська селищна рада

Цибулівська сільська рада

Великозименівська сільська рада

Воробіївська (Чапаївська) сільська рада

Новоєлизаветівська сільська рада

10. Коноплянська

Коноплянська сільська рада

Михайлопільська сільська рада

Калинівська сільська рада

11. Красносільська

Красносільська сільська рада

Свердловська сільська рада

12. Куяльницька

Куяльницька сільська рада

Олексіївська сільська рада

Борщівська сільська рада

Бочманівська сільська рада

Великофонтанська сільська рада

Гоноратська сільська рада

Качурівська сільська рада

Климентівська сільська рада

Косівська сільська рада

Липецька сільська рада

Любомирська сільська рада

Мардарівська сільська рада

Нестоїтська сільська рада

Новоселівська сільська рада

Петрівська сільська рада

Станіславська сільська рада

Старокульнянська сільська рада

Ставківська сільська рада

13. Лиманська

Лиманська сільська рада

Трапівська сільська рада

14. Маразліївська

Маразліївська сільська рада

Великомар’янівська сільська рада

Широківська сільська рада

15. Маяківська

Маяківська сільська рада

Надлиманська сільська рада

Удобненська сільська рада

16. Мологівська

Мологівська сільська рада

Андріївська сільська рада

Випасненська сільська рада

17. Новокальчевська (Червоноармійська)

Новокальчевська сільська рада

Виноградненська сільська рада

18. Розквітівська

Розквітівська сільська рада

Ставківська сільська рада

Анатолівська сільська рада

19. Старокозацька

Старокозацька сільська рада

Петрівська сільська рада

Козацька сільська рада

Крутоярівська сільська рада

20. Таїровська

Таїровська селищна рада

Сухолиманська сільска рада

21. Тузлівська

Тузлівська сільська рада

Безім’янська сільська рада

22. Цебриківська

Цебриківська селищна рада

Вишневська сільська рада

Саханська сільська рада

23. Шабівська

Шабівська сільська рада

Софіївська сільська рада

Салганська сільська рада

Бритівська сільська рада

24. Ширяївська

Ширяївська селищна рада

Макарівська сільська рада

Мар’янівська сільська рада

Олександрівська сільська рада

Осинівська сільська рада

25. Яськівська

Яськівська сільська рада

Троїцька сільська рада