БОРИС ВОЛОШЕНКОВ ПОІНФОРМУВАВ ЗМІ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ.

І-й заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков на брифінгу, поінформував представників засобів масової інформації про засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося під головуванням Міністра розвитку громад та територій, першого заступника голови Державної комісії Олексія Чернишова.

«Це було планове засідання і питання порядку денного обумовлені, в першу чергу, необхідністю вжиття заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, забезпечення належного захисту населення і територій від їх наслідків в умовах початку літнього періоду, для якого притаманне зростання загрози пожежної та епідемічної небезпеки, особливо в умовах здійснення протиепідемічних заходів із протидії поширенню на території України COVID-19», – зазначив І-й заступник голови Одеської ОДА.

Борис Волошенков повідомив, що учасники засідання комісії спершу заслухали інформацію МОЗ про заходи щодо стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій в Україні. Потім обговорили з представниками МОН та ДСНС стан пожежної безпеки закладів освіти і заслухали доповідь голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Владислави Магалецької щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення в літній період.

Деталі – у відео.