Безпечне водіння вже на Одещині!

Спільно з сервісом “Штрафи UA” розпочата реалізація соціального проєкту, спрямованого на зниження аварійної небезпеки на дорогах. На офіційному сайті Одеської ОДА у розділі Безпечне водіння можна буде отримати інформацію, яка дозволятиме оцінити рівень безпеки дорожнього руху в режимі реального часу.

Найближчим часом з’явиться розділ “Безпечне водіння”, де буде встановлений віджет, який формуватиме статистичні дані щодо кількості та видів порушень ПДР, середньої швидкості в області, витрати пального, кількості різких прискорень та гальмувань автомобілів з місця та ін.

Збір інформації для віджета буде здійснюватися за допомогою сервісу “Безпечне водіння”, який є частиною додатку “Штрафи UA” – платіжно-інформаційної системи для водіїв України, який працює з 2016 року.

Саме додаток був розроблений в рамках державно-приватного партнерства, за участю Міністерства інфраструктури України, для розв’язання проблеми безпечного водіння на українських дорогах. Система оцінює манеру керування конкретного водія і мотивує його до покращення навичок.

За відповідальну поведінку на дорозі водій може отримати до 18% кешбеку від суми страхування.