11.12.2020 року голова Лиманської райдержадміністрації Василь Приймак з робочим візитом побував на будівництві дитячого садку в Крижанівці.

11.12.2020 року голова Лиманської райдержадміністрації Василь Приймак з робочим візитом побував на будівництві дитячого садку в Крижанівці. Будівельні роботи на об’єкті йдуть максимально швидкими темпами. На даний час приміщення садочку всередині майже готове до експлуатації. Найближчим часом відповідні інспекції проведуть випробування теплоопалювальних мереж.

Для забезпечення енергоефективності в садочку передбачено низку заходів. Зокрема, всі прилади опалення укомплектовані терморегуляторами, які дозволять підтримувати необхідну температуру в приміщенні. Також передбачено використання альтернативних  джерел енергії. На покрівлі розміщено сонячні колектори для скорочення витрат на утримання садка. Встановлено сучасну вентиляцію з рекуперацією тепла, яка дозволить дотримуватися всіх санітарних норм по здоровому мікроклімату.

В дитячих ігрових кімнатах, спальнях, залах та методичних кабінетах працівників вже розміщено деякі меблі. Обладнано сучасних медичний пункт.

В закладі передбачено інклюзивні дитячі групи, тому враховуються потреби діток з особливими потребами. На вході до приміщення збудовано пандус, встановлено тактильну плитку, яка допоможе дітям зі слабким зором самостійно орієнтуватись на місці. Всередині приміщення вже обладнано спеціальні санвузли.

Харчоблок оснащено сучасною технікою, меблями та посудом. Для пральні також придбано сучасний комплект обладнання: пральна та сушильна машини, а також прасувальний каток.

В спеціальні баки, які розташовані в підвальному приміщенні почали набирати воду. Її передбачено для протипожежної безпеки та автоматичного поливу зелених насаджень на території садку.

Продовжується благоустрій прилеглої території. На даний час облаштовано плиткою подвір’я, встановлено ігрові зони для дітей, лавки, споруджено альтанки для захисту від сонця або дощу під час прогулянок.

Нагадаємо, роботи виконуються в рамках проекту «Велике будівництво» та фінансуються за рахунок коштів державного, обласного, районного та сільського бюджетів.

Фотозвіт будівництва дитячого садку в Крижанівці